wtorek, 29 stycznia 2013

Konkurs: Wygraj bieliznę Atlantic


KLIK! Opisz swój wymarzony wieczór walentynkowy i wygrywaj;)

Konkurs trwa do 14 lutego.

7 komentarzy:

 1. Nie ważne gdzie,ale ważne z kim....ukochany daleko ale mam nadzieje ze bedzie w tym dniu blisko mnie.Na to licze!! :)
  Agi-n@hotmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzy mi sie tak . Wchodze do pokoju zgaszone światło lecz oświetla go blask palących sie świeczek wszedzie płatki róż . Pierw romantyczna kolacja póżniej cały wieczór spendzony z ukochanym . Dlatego bardzo przyda mi sie taka bielizna . Kinia.xd22@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień Świętego Walentego to odpowiedni czas, aby uczcić miłość między dwojgiem ludzi. W sumie nie istotne jest to, co robimy tego dnia, ważne jest, żeby spędzić go razem. Wszystko możemy robić codziennie, ale tego szczególnego dnia nabiera to innej mocy.
  Romantyczny obiad gotujemy razem, jest przy tym dużo zabawy i okazja do wspomnień najlepszych momentów Naszego związku :) Po obiedzie organizujemy sobie atrakcje. Przez zimową aurę niestety nie mamy pola do popisu, ale jest to czas spędzony aktywnie. Spacerujemy wtedy w ulubione miejsca, tam gdzie się w sobie zakochaliśmy. Po spacerze jesteśmy zmarznięci, więc są świece, wino i wspólna kąpiel lub masaż. Najważniejsza jest bliskość. malgosnica@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. hm.. wg mnie najlepszym wieczorem w Walentynki byłoby gdyby Wasze dzieci na ten jeden dzień poszły do dziadków;) my znów się poczujemy młodzi , jak nastolatki z wolną chatą. i ja chciałabym mojego męża zaskoczyć i zakupić specjalną duża kokardę lub tez bikini z cukiereczków;) by mógł podziwiać mnie ubrana skromnie;) do tego dobre winko,czy też szampan. najpiękniejsza jest prostota.. dla zakochanych wiele nie potrzeba;) aa myśle ze gdy będziemy sami w domu nasza wyobraźnia nie będzie znała końca;)

  możemy wypróbować to o czym od zawsze marzyliśmy ale baliśmy się ze dzieci usłyszą;)...


  patigrucha89@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. hm.. wg mnie najlepszym wieczorem w Walentynki byłoby gdyby Wasze dzieci na ten jeden dzień poszły do dziadków;) my znów się poczujemy młodzi , jak nastolatki z wolną chatą. i ja chciałabym mojego męża zaskoczyć i zakupić specjalną duża kokardę lub tez bikini z cukiereczków;) by mógł podziwiać mnie ubrana skromnie;) do tego dobre winko,czy też szampan. najpiękniejsza jest prostota.. dla zakochanych wiele nie potrzeba;) aa myśle ze gdy będziemy sami w domu nasza wyobraźnia nie będzie znała końca;)

  możemy wypróbować to o czym od zawsze marzyliśmy ale baliśmy się ze dzieci usłyszą;)...


  patigrucha89@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Wymarzony wieczór walentynkowy...hm... w Zakopanem...w pięknym domku, kiedy to śnieg będzie prószył delikatnie, a my przy blasku świec i przy rozpalonym kominku będziemy spoglądać na siebie...i nic więcej do szczęścia nie będzie nam potrzebne.

  karolina0919@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój wymarzony wieczór walentynkowy zacząłby się od przywitania Mojego Najukochańszego Mężczyzny na całym świecie, którego kocham nad życie. Następnie zjedlibyśmy uroczystą kolację z winem, przy świecach i naszej ulubionej romantycznej muzyce, spędzilibyśmy cudowny czas na długich godzinnych rozmowach nawet o najbłahszych sprawach, nie ważne o czym ważne byśmy byli wtuleni w siebie i czuli jak bardzo się kochamy, z roku na rok coraz bardziej. Po tak długim i cudownym wieczorze zasnęlibyśmy w swoich ramionach i następnego dnia obudzilibyśmy się przy sobie.

  agatajz@wp.pl

  OdpowiedzUsuń